Elköltöztünk: filmdroid.hu
Night of the Living Dead: Origins 3D előzetes
2011.08.13. 22:10 7 komment
Zebediah de Soto elővette George A. Romero 1968-os horrorját, Az élőhalottak éjszakáját és elgondolkodott rajta, hogy milyen remek lenne, ha ebből a klasszikusból remake-et csinálna vagy esetleg annak újragondolt verziójával állnak elő. Méghozzá CGI animációs produkciót, 3D-ben. Simon West, a Con Air rendezője producerként állt be a projekt mögé, majd Tony Todd, Danielle Harris, Bill Moseley, Tom Sizemore bólintott rá, hogy egyes karaktereknek a hangjukat kölcsönzik.
A történet New Yorkban játszódik, ami az álmok és vágyak metropolisza volt sok amerikai számára, a felhőkarcolók és az utcák pedig erőt sugároztak, ám ez már a múlté, a Nagy Alma most már csak a vér és hamu városa és az itt élő embereknek csak egyetlen vágya van, szeretnék elkerülni az élőholtak hordáit.
Az elsőfilmes de Soto nem csak a vérre és a horrorra próbált koncentrálni, állítása szerint a főbb karakterek bemutatására is jut elég idő. Íme az előzetes, 18-as karika.
Címkék: trailer remake 3d horrorelőzetes
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
kung - fúj (törölt) 2011.08.14. 07:46:49
Az nem lehet hogy nincsenek más teremtmények a népi legendákban amikből normális filmet lehetne forgatni?
damoqles 2011.08.14. 07:59:22
Prof. William · http://profwilliam.wordpress.com/ 2011.08.14. 08:49:40
Prof. William · http://profwilliam.wordpress.com/ 2011.08.14. 08:52:50
COLT 2011.08.15. 13:33:16
A CGI Fertelmesen ronda, egyáltalán nem ijesztő, nagyon hatásvadász, (michael bayt simán felül akarja múlni), túl sok a bullet time, rosszak a kamera beállítások, a karakterek pedig messzemenően unszimpatikusak.