Elköltöztünk: filmdroid.hu
Franco és McBride a Jay and Seth vs. The Apocalypse filmben
2011.09.22. 11:17 Szólj hozzá!
2007-ben Seth Rogen, Evan Goldberg és Jason Stone megírta a Jay and Seth vs. The Apocalypse rövidfilm forgatókönyvét, majd Rogennel és Jay Baruchellel a főszerepben leforgatták az alkotást. Valamilyen oknál fogva a 9 perces produkciót nem tették közzé, csupán annak az előzetesét tették elérhetővé a youtube-on, amelyet gyakran tévesen fake trailerként kezelnek.
Annak ellenére, hogy a rövidfilmet csak pár bennfentes láthatta Rogenék úgy döntöttek, hogy elkészítik az egészestés verzióját. A színész a rendezői teendőket producer-és írótársával Evan Goldberggel fogja ellátni. Ezen kívül szóltak néhány ismerősüknek, így Rogenen és Baruchelen kívül James Franco, Jonah Hill, Danny McBride és Craig Robinson fog felbukkanni a produkcióban. Daniel Radcliffe neve pletyka szinten merült fel, de az biztos, hogy őt nem láthatjuk a filmben.
Egyelőre nem tudni, hogy mi lesz a Jay and Seth vs. The Apocalypse története, a 9 perces alkotás két fickóról szólt, akik bennragadnak szobájukban, miközben a falakon kívül éppen elkezdődik a világvége.
A rövidfilm előzetese
Címkék: miújság
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.